Servis Hizmetleri

Servis Hizmetleri

VİCE ENERJİ ŞİRKETİ olarak öncelikli amacımız verdiğimiz hizmeti en profesyonel hale getirerek müşteri memnuniyeti oluşturmaktır. İthalatını ve Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız ürünlerin bize sağladığı avantaj ve uzman eğitimli kadromuz ile Türkiye'nin her yerine çözümler sağlıyoruz. Müşterilerimiz kesintisiz güç kaynağı ile ilgili Bakım, Devreye Alma, Yedek Parça ve Teknik Desteğe ihtiyaç duyduğunda, bunu en hızlı ve kaliteli şekilde sunmak konusunda idaalıyız. Sadece ürünlerimiz değil, Türkiye'nin her bölgesine yayılmış teknik servis ağ hizmetimizin de 7/24 kesintisiz sunulması birinci önceliğimizdir.

Servis envanter listemizde kesintisiz güç kaynakları, voltaj regülatörleri, bakımsız aküler, frekans konvertörleri, invertör sistemlerine hizmet vermekteyiz.

YERİNDE ANALİZ ve PROJELENDİRME

İhtiyacınız olan sistemlerin belirlenmesi için ücretsiz uzman ekiplerimiz ile yerinde yaptığımız incelemeler ile size en uygun çözümleri projelendirmekteyiz. Böylece elektrikle ilgili yaşayacağınızı sıkıntıları en ekonomik şekilde en aza indirecek kesintisiz güç kaynakları veya benzeri cihazları en doğru şekilde seçmiş olmaktasınız.

KURULUM

Projelendirme ile kullanımına karar verilen kesintisiz güç kaynağı veya benzeri cihazlar, mühendislerimiz tarafından elektrik tesisatınıza entegre edilmektedir. Cihazlar yerinde çalıştırılarak son kontrolleri yapılmakta ve kullanımları konusunda eğitimler verilerek size teslim edilmektedir. Kurulumu yeni yapılan tüm cihazların garantisi 2 yıldır.

DAHA HIZLI ULAŞMAK İÇİN : WhatsApp: 0553 080 1329

whatsapp

İletişim Formu

Güvenlik Kodu Değiştir