Hakkımızda

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

hakkimizda

Vice Enerji Şirketi; UPS Kesintisiz Güç Kaynakları satış, teknik servis, bakım ve onarım konularında müşterilerinin ihtiyaç duyabileceği tüm servis alanlarında ve muhtemel sorunlarda kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Vice Enerji, ülkemizde çok sık olarak yaşanan enerji sorunlarını göz önünde bulundurarak kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik UPS Kesintisiz Güç Kaynağı ürünleri sunmayı amaç edinmiştir.

Türkiye' ye geneline yayılmış yetkili bayi ve servis ağıyla eksiksiz ve kesintisiz hizmet anlayışıyla elektriğe ihtiyaç duyduğunuz her alanda Vice Enerji yanınızda. Vice Enerji Kesintisiz Güç Kaynakları olmak üzere, otomatik, statik voltaj regülatörleri, frekans konvertörleri, kuru tip akümülatörler, invertör vb. alanlarında çözümler üreterek işinizin hiç kesilmeden yürümesini sağlamak için çalışmaktadır.

YERİNDE ANALİZ ve PROJELENDİRME

İhtiyacınız olan sistemlerin belirlenmesi için uzman ekiplerimiz ile yerinde yaptığımız incelemeler ile size en uygun çözümleri projelendirmekteyiz. Böylece elektrikle ilgili yaşayacağınızı sıkıntıları en ekonomik şekilde en aza indirecek kesintisiz güç kaynakları veya benzeri cihazları en doğru şekilde seçmiş olmaktasınız.

KURULUM

Projelendirme ile kullanımına karar verilen kesintisiz güç kaynağı veya benzeri cihazlar, mühendislerimiz tarafından elektrik tesisatınıza entegre edilmektedir. Cihazlar yerinde çalıştırılarak son kontrolleri yapılmakta ve kullanımları konusunda eğitimler verilerek size teslim edilmektedir.

YERİNDE SERVİS HİZMETİ

Garanti süresi içinde Vice Enerji cihazlarında çıkabilecek olası arızalara en kısa zamanda müdahale ederek yerinde arıza tespiti yapar, orijinal yedek parçalar ile arızayı gidererek sistemin çalışır durumda kalmasını sağlar.